Randori Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój no. 8
Autor Wiadomość
Ruko 
Nowicjuszka
Iku yo?

Godność: Yanuko Akiru
Orientacja: Heteroseksualna
Znaki szczególne: Heterochromia, turkusowe włosy
Aktualny ubiór: Czarna koszula z zielonym krawatem oraz czarna spódniczka + błękitna bluza. Zegarek czarny na lewej ręce.
Przy sobie: Długopis
Wysłany: 2013-06-05, 15:12   

Gabrielle przecież nie należy do jakiś zbytnio uprzejmych dziewczyn. Dowiedziała się tego, jak tylko zagroziła nauczycielowi oraz jak próbowała ją zakadzić. No dobra, może trochę na wspominanie tych... Dwóch chwil, które fajnie by było wymazać? No tak, coś w tym stylu.
A więc jednak nie tęskniła! Chyba. Ważne jest jednak to, że Ruko jak najbardziej nie odczuwała potrzeby ponownego zobaczenia się z Gabryśką. Poza tym, chyba coś z czasem jej się pomerdało. A nie...
Jej paląca "koleżanka" postanowiła podkreślić swą wypowiedź jakimś powiedzeniem. Niestety, w jej przypadku było to dość niefortunne. Powód? Zamieniła wszystko. Aż godne to facepalma - i tak też Akiru uczyniła. Spojrzała na nią spomiędzy palców.
- Im nas więcej, tym raźniej... Tak to było - odpowiedziała dość niechętnie. Jak można czegoś takiego nie wiedzieć?
No, nareszcie Gabe przechodziła do sedna. Tylko, że jej prośba wydała się naszej Ruko dość... Śmieszna? Prawie się wywaliła, bo kolana same jej się ugieły. Zaczęła się baaardzo dziwnie śmiać.
- Hahahahahahahaha! SŁUCHAM? - tym razem spojrzała na nią w szoku. Ona i ona mają się nie kłócić? A czy to w ogóle możliwe?

Rzeczy poszły nie tak jak powinny, a kiedy to zauważyłam, nie mogłam już nic powiedzieć
"Nie, ja nie chcę zniknąć"
A teraz świat bez radości przybywa...
~*~
Happines, joy...
Pain, , sadness, hatred...
Hope
~*~
Pamiętajcie to słowo, które tak kochałam
"Szczęście" to dziwna rzecz
Lecz mam nadzieję, że możecie pokochać jutro

Gabrielle 
Nowicjuszka
Zdeprawowana

Godność: Gabrielle
Orientacja: Biseksualna
Znaki szczególne: Tatuaże na dłoniach i karku.
Aktualny ubiór: bluzka na ramiączka, czarne rurki i obcasy
Przy sobie: Paczka papierosów, zapalniczka
Wysłany: 2013-06-05, 21:19   

- Wiem, że moja prośba wydaje się dziwna, ale nie mam zamiaru spędzić tutaj najbliższego..... długiego okresu, w pokoju z kimś, z kim będę się cały czas kłócić. I jestem pewna, że tobie też niezbyt pasuje. Słuchaj. To, że zaczęłyśmy naszą znajomość dość.... niefortunnie... nie znaczy, że mamy się teraz nie lubić. A właśnie. Jeśli chodzi o lubienie. Znasz może tutaj kogoś, kto cie lubi i pożyczy ci czarną farbę do włosów? Moje zapasy są dość małe, a biorąc pod uwagę to, ile przyjdzie mi spędzić w tym zadupiu, wolę mieć jakieś zabezpieczenie. Uwierz, nie chcesz widzieć mnie w blond włosach... - Czemu nie? To ciekawe, zobaczyć Gabe, wyglądającą jak lalka barbie. Aż jej się przypomniały stare czasy, kiedy to w jednej z szkół wojskowych, skończyła jej się farba do włosów. Na jej nieszczęście, czarne soczewki niezbyt pasują do blond włosów, więc była skazana na tymczasowe nienoszenie ich. To było potworne, nie dość, że jej oczy miały 'kolor żaby' jak to określiła je jej przyrodnia siostra, to jeszcze świat bez czarnej obwódki naokoło, wydawał się taki wesoły i kolorowy.
Ahhh... wspomnienia. Automatycznie, przypomniały jej się czasy, kiedy to chodziła po mieście w szpilkach, z różową torebeczką. Nigdy nie zapomni, jak przechodząc obok grupki dzieci z podstawówki, piąta, szósta klasa, została opisana takimi słowami. "O, patrzcie! To króliczek Playboy'a." Od tamtej pory, nie można jej zobaczyć z różową torebeczką. Nigdy.
- Ale skoro masz takie podejście, to ja zacznę. Obiecuję nie palić w pokoju. Przynajmniej na razie. Bo jeśli to pójdzie na marne, to powrócę do tego zwyczaju. Ale póki 'zaprzyjaźniamy' się, nie palę i nie będę. - Na dowód, ze nie kłamie podniosła lewą rękę, składając wszystkie palce prócz środkowego i wskazującego. Natomiast, prawą położyła na sercu. - Na słowo harcerza. - Nigdy nie była w harcerstwie, ale chyba nikt nie musi o tym wiedzieć, więc ćśśśśśś....
    Because life is only one.
     And I lost it my.
  Do you want to lose yours?
    I'll help.

I | II | III
Ostatnio zmieniony przez Gabrielle 2013-06-05, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

Ruko 
Nowicjuszka
Iku yo?

Godność: Yanuko Akiru
Orientacja: Heteroseksualna
Znaki szczególne: Heterochromia, turkusowe włosy
Aktualny ubiór: Czarna koszula z zielonym krawatem oraz czarna spódniczka + błękitna bluza. Zegarek czarny na lewej ręce.
Przy sobie: Długopis
Wysłany: 2013-06-06, 14:30   

- Twoja prośba nie tyle wydaje mi się dziwna, lecz abstrakcyjna. A poza tym, kto powiedział, że będziemy się nonstop kłócić? Jeżeli przez sen umiesz, no to mamy przerąbane... - sprostowała. Zmarszczyła brwi i próbowała sobie coś przypomnieć. - Nieeeeeeeee... Chyba... Ale niedaleko baru był sklep, a tam raczej sprzedają. Przynajmnej na taki wyglądał - odpowiedziała po chwili namysłu. Ona przecie nie miała czarnej farby. Jeżeli już, to turkusowo-zielonkawą. Postanowiła jednak, że nie będzie dopytywać się o szczegóły.
Patrzyła na Gabryśkę z dość nieokreślonym uczuciem. Niby to obojętność, niby nie. Ach, weźże się Ruko wczuj w sytuację!
Wysłuchała tego, co miała koleżanka do powiedzenia. Westchnęła.
- No dobra... Niech ci będzie...
Podała rękę.
- Spróbujmy się "zaprzyjaźnić" - powiedziała, nie patrząc na Gabe.

Rzeczy poszły nie tak jak powinny, a kiedy to zauważyłam, nie mogłam już nic powiedzieć
"Nie, ja nie chcę zniknąć"
A teraz świat bez radości przybywa...
~*~
Happines, joy...
Pain, , sadness, hatred...
Hope
~*~
Pamiętajcie to słowo, które tak kochałam
"Szczęście" to dziwna rzecz
Lecz mam nadzieję, że możecie pokochać jutro

Odpowiedz do tematu